Uitverkocht
Met het Diego dalla Palma Eye Pencil krijgt u moeiteloos een krachtige definitie en precieze lijntjes. De romige formule glijdt over de huid voor een opvallende finish. Het oogpotlood is intens gepigmenteerd en omlijnt uw ogen met een intense kleur voor de finishing touch van elke make-uplook.
In combinatie met een smokey eye of subtiele glans is de eyeliner zowel opbouwbaar als mengbaar, zodat u een effect kunt creëren dat bij elke gelegenheid past. De gladde textuur van het potlood zorgt voor een onmiddellijke kleurinjectie, waardoor het gemakkelijk is om de vloeiende lijnen van zelfs de meest avontuurlijke kattenogen te controleren.
Breng het aan langs het ooglid om een gedefinieerde of smoky look te krijgen. Is makkelijk uit te werken om een smoky eye te creëren.
Vaak samen gekocht

Dit artikel
Diego Dalla Palma Eye Pencil - Black
€20,45
Andere klanten kochten
Alle beoordelingen
Er zijn momenteel geen beoordelingen.