Uitverkocht
Laat uw huid er stralend uitzien, waar u ook bent, met de Eve Lom Home and Away Set. De huidverzorgingsbundel bevat een full-size en miniatuurversie van de cultfavoriete cleanser, samen met een luxueus neteldoekje. Perfect voor mensen die graag onderweg zijn, met de minireiniger kunt u namelijk licht reizen.
De set bevat:
Cleanser 1 x 200ml / 1 x 100ml
De met kruidnagelolie verrijkte cleanser heeft een antiseptische werking, terwijl eucalyptusolie toxines en puistjes tegengaat. Uw huid is doordrenkt met vocht, dankzij een mix van hopolie, Egyptische kamille en cacaoboter. Doeltreffend en grondig, de formule verwijdert make-up uit uw poriën, zonder roodheid en irritatie aan te moedigen.
Muslin Cloth x 2
Zachte en soepele doekjes waarmee u de dag als het ware van u af kunt vegen en die de ideale basis vormen voor toner en serums. De doekjes zijn gemakkelijk te wassen en opnieuw te gebruiken, zodat u de impact op het milieu tot een minimum kunt beperken.
Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Peg-30 Lanolin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Aluminum Stearate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Peg-75 Lanolin, Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil, Humulus Lupulus (Hops) Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, BHT.
Vaak samen gekocht

Dit artikel
Eve Lom Home and Away Set
€113,95
Andere klanten kochten
Alle beoordelingen
Er zijn momenteel geen beoordelingen.