Hollywood Browzer Single Gold
RRP: €10,45 Huidige prijs: €3,45
Bespaar € 7.00 ( 67% Korting )
Uitverkocht
Hollywood Browzer is hét produkt voor pijnloze ontharing en dermaplaning: de bekroonde Browzer, een drie-in-een-apparaat, is ontwikkeld om ongewenste gezichtsbeharing te verwijderen, dode huidcellen te exfoliëren en de wenkbrauwen te epileren zonder crème, zeep, water of batterijen.
Het beauty-apparaat is geschikt voor zowel mannen als vrouwen, heeft een duurzame roestvrijstalen mesje waarmee u moeiteloos en comfortabel zelfs de kortste haartjes verwijdert. Het is draagbaar en inklapbaar en daarmee ideaal om onderweg te gebruiken. Kan worden gebruikt voor lichaam en gezicht - super voor de bovenlip, kin, bikinilijn, armen, benen, knokkels en donshaartjes.
De Hollywood Browzer is makkelijk in het gebruik en is niet alleen zeer geschikt om haartjes te verwijderen maar werkt ook als dermaplaning; hij verwijdert pijnloos perzikzachte donshaartjes en de bovenste laag dode huidcellen. Op deze manier worden moisturisers en serums beter in de huid opgenomen, blijft de make-up dankzij de egaal gemaakte huid langer goed zitten en ziet uw gezicht er frisser, gladder en stralender uit.
Elke Brow Shaper gaat 2-3 maanden mee.
Let op: Bevat 1 x Browzer en een beschermhoesje.
Vaak samen gekocht

Dit artikel
Hollywood Browzer Single Gold
RRP: €10,45 Huidige prijs: €3,45
Bespaar €7.00 ( 67% Korting )
Andere klanten kochten
Alle beoordelingen
Er zijn momenteel geen beoordelingen.