Lancome Hydrazen 50ml Kerst Geschenkset
Verdien 64 punten
€63,95
Uitverkocht
Ontdek innovatieve huidverzorging met de Lancôme Hydrazen 50ml kerstgeschenkset, met een full-size dagcrème en een selectie mini's voor een frisse, jeugdig ogende teint.
Inhoud set:
Hydra Zen Dag Moisturizer voor Droge Huid 50ml
Een verzachtende dagcrème om de droge huid te hydrateren, glad te strijken en te hydrateren, en tegelijkertijd te beschermen tegen de effecten van omgevingsstress.
Hydra Zen Nacht Moisturizer voor Droge Huid 15ml
Deze vochtinbrengende nachtcrème is ontworpen om te hydrateren en werkt terwijl u slaapt voor een zachte, soepele teint.
Advanced Génifique Oogcrème 5ml
Deze krachtige oogcrème revitaliseert, verstevigt, hydrateert en verheldert de delicate oogcontouren.
Advanced Génifique Concentrate Anti-Ageing Serum 10ml
Een anti-ageing serum voor alle leeftijden en huidtypes. De formule is geïnspireerd door de microbiome wetenschap en bevat hyaluronzuur en een complex van 7 prebiotica en probiotica, ontworpen om de huidbarrière te ondersteunen voor een gezonde, jeugdig uitziende teint.
Vaak samen gekocht

Dit artikel
Lancome Hydrazen 50ml Kerst Geschenkset
€63,95
Andere klanten kochten
Alle beoordelingen
Er zijn momenteel geen beoordelingen.