Maison Margiela Autumn Vibes Eau de Toilette 100 ml
€145,45
Beschikbaar | klaar om verzonden te worden
Autumn Vibes Eau de Toilette van Maison Margiela is een moment om te ontsnappen en na te denken. Het roept een wandeling op door herfstige bossen, met het geluid van kleurige bladeren die knisperen terwijl je frisse lucht inademt. De geur maakt deel uit van de REPLICA-collectie, geïnspireerd door herinneringen en bekende locaties, en viert het één zijn met de natuur.
De geur opent met topnoten van levendige roze peperkorrel, kardemom en koriander, die de knisperende frisheid van het seizoen vastleggen. Een hart van wortelzaad, nootmuskaat en olibanum voegt een troostende warmte toe, versterkt door cederhout, mos en sparrenbalsem om de bosgrond eronder te weerspiegelen.
Aanbrengen: Begin met sprayen op je pulsatiepunten: achter de oren, op de polsen en op de enkels. Het zal in spiralen rond je lichaam stijgen. Spray vervolgens een geurhalo rond je hals, hoofd en haar.
Geurfamilie: Houtachtig Kruidig
Topnoten: Roze peperkorrels essence, kardemom essence, koriander essence.
Hartnoten: Wortelzaad Essentie, Nootmuskaat Essentie, Olibanum Essentie.
Basisnoten: Cederhout essence, Mosakkoord, Fir Balsam Absolute, Labdanum Resinoïd.
Alcohol, Parfum / Fragrance, Aqua / Water, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Linalool, Limonene, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Geraniol, Citral, Farnesol, Ci 14700 / Red 4, Ci 60730 / Ext. Violet 2.
For the latest information, it is recommended to review the ingredient list printed on the packaging of the product prior to usage or consumption.
Vaak samen gekocht

Dit artikel
Maison Margiela Autumn Vibes Eau de Toilette 100 ml
€145,45
Andere klanten kochten
Alle beoordelingen
Er zijn momenteel geen beoordelingen.