NIOD Non-Acid Acid Precursor 15%
Verdien 51 punten
€51,45
Uitverkocht
Ideaal voor gevoelige huidtypes, de NIOD Non-Acid Acid Precursor 15% is een alternatieve behandeling voor epidermale resurfacing op basis van zuren, en maakt gebruik van bio-derivaten en amino-isolaten om de oppervlaktelaag doeltreffend te verfijnen zonder roodheid of ontsteking te veroorzaken, wat vaak geassocieerd wordt met AHA/BHA-zuren.
De geavanceerde 'gezichtspeeling' formule combineert twee vormen van amino isolaten die de oppervlakte-regulerende werking van retinoïden nabootsen, terwijl een bio-gefermenteerde oligopeptide voor een verbeterde exfoliatie zorgt in vergelijking met traditionele alfahydroxylzuren.
Het serum, waaraan een exopolysaccharide uit de zee is toegevoegd om het transdermale vochtverlies tot een minimum te beperken, dringt doeltreffend het huidoppervlak binnen, zodat de huid er vernieuwd en opgeladen uitziet en haar textuur en teint verbeteren.
Breng voor het slapengaan een paar druppels aan op uw gezicht, maar niet in de buurt van uw ogen. Als dit een onderdeel is van uw NIOD-regime, breng dan eerst CAIS en MMHC aan, en als laatste HV. Als u het gebruikt in combinatie met ELAN, breng dan aan na ELAN. Als de huid geïrriteerd raakt, breng het dan aan om de nacht, totdat uw huid er goed tegen kan.
Aqua (Water), Lactococcus Ferment Lysate, Glycerin, Ethyl Linoleate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate, Myristoyl Nonapeptide-3, Yeast Extract, Soy Amino Acids, Bisabolol, Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Lecithin, Sorbitan Isostearate, Isohexadecane, Polysorbate 60, Polyacrylate Crosspolymer-6, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Salicylate, Citric Acid, Sodium Chloride, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Pentylene Glycol, Ethoxydiglycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.
For the latest information, it is recommended to review the ingredient list printed on the packaging of the product prior to usage or consumption.
Vaak samen gekocht

Dit artikel
NIOD Non-Acid Acid Precursor 15%
€51,45
Andere klanten kochten
Alle beoordelingen
Er zijn momenteel geen beoordelingen.