NYX Professional Makeup Micro Wenkbrauwpotlood (Verschillende Tinten)
€11,95
Beschikbaar | klaar om verzonden te worden

Bereik benijdenswaardige wenkbrauwen met het NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil; een tool met twee uiteinden dat helpt om met gemak vollere, dikker uitziende wenkbrauwen te creëren
Met een ultrafijne punt voor een nauwkeurige, foutloze applicatie, vult het mechanische potlood dunne wenkbrauwen met een natuurlijke, haarachtige kleur, terwijl het spoelborsteltje vakkundig borstelt, controleert en onhandelbare wenkbrauwen mengt voor een professionele finish.
Gebruik korte streken om de wenkbrauw te definiëren en de stukjes met minder haartjes op te vullen. Maak de randen zachter met behulp van de spoolietop.
Polyethylene, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Ozokerite, Polyglyceryl-2 Triisostearate, C20-40 Alcohols, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Candelilla Cera/Cire De Candelilla, Zinc Stearate, Microcrystalline Wax/Cera Microcristallina/Cire Microcrystalline, Dimethicone, Sorbitan Tristearate, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Caprylate. May Contain / Peut Contenir (+/-): Mica, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491, 77492, 77499), Ferric Ammonium Ferrocyanide (Ci 77510).
For the latest information, it is recommended to review the ingredient list printed on the packaging of the product prior to usage or consumption.
Vaak samen gekocht

Dit artikel
NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil - Taupe
€11,95
Andere klanten kochten
Beoordelingen van klanten
5 sterren beoordeling 2 recensies
4 sterren beoordeling 1 recensies
3 sterren beoordeling 2 recensies
2 sterren beoordeling 0 recensies
1 sterren beoordeling 0 recensies
Top Klantenreviews
Waar beoordelingen verwijzen naar voedingsmiddelen of cosmetische producten, kunnen de resultaten per persoon verschillen. Klantenreviews zijn en vertegenwoordigen niet de mening van The Hut Group.
Prima maar snel op
Het is een fijn potloodje, maar hij gaat wel erg snel op in vergelijking met andere producten. Ik heb er ongeveer een maand mee gedaan.
by jac Geverifieerde aankoop
Was dit nuttig?
Makkelijk fijn in gebruik
Makkelijk in gebruik. Ik gebruik wel poeder zodat het minder snel vervaagd. Je kan er mooi je wenkbrauwen mee tekenen en aanvullen. Kwaliteit en prijs is goed. Het is niet waterproof, wel jammer. Maar verder fijn in gebruik.
by Toewan Geverifieerde aankoop
Was dit nuttig?
Brow pencil
Gebruik deze al jaren. Heeft een fijne punt aan de ene kant en borsteltje aan de andere kant. Doet wat het moet doen 😊.
by T.J. Geverifieerde aankoop
Was dit nuttig?
nyx micro brow pencil
Lange tijd de brow pencil van anastasia gebruikt en deze van nyx per toeval ontdekt. Hetzelfde product alleen voor een veel lagere prijs!
by zaina Geverifieerde aankoop
Was dit nuttig?
Goed wenkbrauw potlood
Geeft veel pigment af. Mooie dunne lijnen. Ben wel bang dat het potlood snel op gaat zijn, elke keer als ik het gebruik moet ik het weer bijdraaien...
by Ro88 Geverifieerde aankoop
Was dit nuttig?