The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2% Superficial Peeling Formulation 30 ml
€10,45
Beschikbaar | klaar om verzonden te worden

Zorg voor superieure exfoliatie met de Lactic Acid 10% + HA 2% Superficial Peeling Formulation van The Ordinary. Met 10 % melkzuur biedt de krachtige formule een milde peeling die de teint transformeert
Exfoliatie kan vaak een lichte irritatie, ontsteking of gevoeligheid veroorzaken, maar de Peeling Formule is verrijkt met een Tasmaans Peperbessenderivaat, dat dit kan voorkomen en de huid kalm en comfortabel laat aanvoelen.
Melkzuur mag niet gebruikt worden op gevoelige, afpellende of kwetsbare huid. Volg de bijkomende zonbescherming en andere waarschuwingen in de bijgeleverde instructies.
Eén keer per dag aanbrengen, bij voorkeur 's avonds. Kan verdund worden met andere behandelingen om de kracht te verminderen totdat de huid tolerantie ontwikkelt. Vermijd contact met de ogen. Als de irritatie aanhoudt, stop het gebruik en raadpleeg een arts. (Let op: Dit product bevat een alphahydroxyzuur (AHA) dat de gevoeligheid van je huid voor de zon en in het bijzonder het risico op verbranding kan verhogen. Gebruik een middel tegen zonnebrand, draag beschermende kleding en beperk blootstelling aan de zon tijdens het gebruik van dit product en gedurende een week erna.)
Contra-indicaties: Melkzuur mag niet worden gebruikt op een gevoelige, schilferige of aangetaste huid. Volg de bijkomende zonbescherming en andere waarschuwingen in de bijgeleverde instructies.
Aqua (Water), Lactic Acid, Glycerin, Pentylene Glycol, Arginine, Potassium Citrate, Triethanolamine, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, PPG-26-Buteth-26, Ethyl 2,2-Dimethylhydrocinnamal, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.
For the latest information, it is recommended to review the ingredient list printed on the packaging of the product prior to usage or consumption.
Vaak samen gekocht

Dit artikel
The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2% Superficial Peeling Formulation 30 ml
€10,45
Andere klanten kochten
Beoordelingen van klanten
5 sterren beoordeling 4 recensies
4 sterren beoordeling 1 recensies
3 sterren beoordeling 0 recensies
2 sterren beoordeling 0 recensies
1 sterren beoordeling 0 recensies
Top Klantenreviews
Waar beoordelingen verwijzen naar voedingsmiddelen of cosmetische producten, kunnen de resultaten per persoon verschillen. Klantenreviews zijn en vertegenwoordigen niet de mening van The Hut Group.
Wat een top product!
Ook dit is gewoon een super goed product van The Ordinary. De formule zorgt er echt voor dat de huid rustiger wordt! Zeker aan te raden! Je hoeft er gelukkig niet veel van te gebruiken, waardoor je dus langer mee kunt met een flesje.
by Anonymous Geverifieerde aankoop
Was dit nuttig?
Musthave peeling
Een hele goede, en goedkope!, peeling die super effectief is vanaf het begin. Ik merk dat mijn huid gladder is en minder onzuiverheden krijgt.
by Julia Geverifieerde aankoop
Was dit nuttig?
Gladdere huid
Mijn huid ziet er gladder uit met minder oneffenheden!
by Chris Geverifieerde aankoop
Was dit nuttig?
Loooove it
Mijn huid reageert erg goed op lactic acid en is na het gebruik van dit product altijd gladder en zachter, krijg er ook iets meer een natuurlijke glow van
by Ev Geverifieerde aankoop
Was dit nuttig?
a must have for me
One of the best The Ordinary products, I have recommended this to friends as it's a good and gives decent chemical exfoliation.
by Ellie Geverifieerde aankoop
Was dit nuttig?