Serge Lutens Fils de Joie Eau de Parfum - 100ml
Verdien 166 punten
RRP: €221,95 Huidige prijs: €166,45
Bespaar 55,50 € ( 25% Korting )
Uitverkocht
Bloemig
Topnoten: jasmijn.
Middennoten: muskus.
Basisnoten: civet.
Hul uw lichaam in de rijke geur van Serge Lutens Fils de Joie Eau de Parfum. 'Fils de Joie' vertaald uit het Frans betekent 'zoon van vreugde'. Het parfum wil dat kinderlijke gevoel van geluk, onschuld en verwondering vastleggen. Deze nostalgische geur is geïnspireerd op de jeugdherinneringen van Serge Luten en doet denken aan dagen van zorgeloze vreugde en momenten van onbedwingbaar lachen.
De geur opent met de delicate noot van jasmijn, verheft de geest en begeleidt deze tijdens een olfactieve reis. Naadloos versmolten met het muskusachtige hart, mengt het parfum bitterzoete tinten om de verbeelding te prikkelen. Ten slotte geeft de civetnoot het parfum een fluweelzacht randje, waardoor het bloemenakkoord wordt versterkt en de huid wordt omhuld.
Vervaardigd uit hoogwaardige grondstoffen, geeft Serge Lutens voor zijn meesterwerken de voorkeur aan natuurlijke ingrediënten. Gevat in een slanke glazen fles, versierd met branding en afgewerkt met een dop van middernacht-zwart.
Om te gebruiken breng je de geur van je keuze rechtstreeks op de huid aan of verstuif je deze* op de huid en laat je het een paar minuten intrekken. Hierdoor krijgt de compositie haar volledige karakter en onthult ze haar ware, meest verleidelijke vorm. Serge Lutens essences bekennen altijd hun daden!
*Serge Lutens gebruikers kunnen kiezen uit twee aanbrengmethodes, afhankelijk van hun voorkeur: puristen kunnen kiezen voor de ronde stop en de geur met hun vingers opdeppen, terwijl degenen die op zoek zijn naar gebruiksgemak kunnen kiezen voor het sprayformaat.
Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Dipropylene Glycol, Linalool, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzyl Cinnamate, Geraniol, Eugenol, Bht, Benzyl Benzoate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Ci 19140 (Yellow 5), Hydroxycitronellal, Ci 17200 (Red 33), Benzyl Salicylate, Ci 60730 (Ext. Violet 2), Cinnamal, Limonene, Farnesol, Isoeugenol.
For the latest information, it is recommended to review the ingredient list printed on the packaging of the product prior to usage or consumption.
Vaak samen gekocht

Dit artikel
Serge Lutens Fils de Joie Eau de Parfum - 100ml
RRP: €221,95 Huidige prijs: €166,45
Bespaar 55,50 € ( 25% Korting )
Andere klanten kochten
Alle beoordelingen
Er zijn momenteel geen beoordelingen.