The Konjac Sponge Company Facial Puff Sponge with French Green Clay
€10,45
Uitverkocht
Konjac Sponge Puff met toegevoegde groene klei
Franse groene klei voor de normale tot vette huid: Zoals gebruikt in de beste kuuroorden. Het heeft een uitstekend absorptievermogen. Daardoor is het ideaal voor de vette of probleemhuid, vooral voor de huid die vatbaar is voor puistjes. Absorbeert vuil, olie en bacteriën, terwijl het de poriën zacht reinigt.
Konjac staat bekend om zijn gezondheidsbevorderende eigenschappen en wordt al meer dan 1500 jaar door de Japanners gebruikt, oorspronkelijk als medicijn in de zesde eeuw.
• 100% natuurspons
• Zachte scrub
• 100% kleurstofvrij
• 100% vrij van additieven
• 100% biologisch afbreekbaar
• Natuurlijk duurzaam
• Milieuvriendelijk
Een natuurlijk vochtrijke plantaardige vezel die van nature alkalisch is, en zo de zuurgraad van huidonzuiverheden en oliën in evenwicht houdt. De unieke netstructuur van de spons masseert de huid zachtjes en stimuleert de doorbloeding en nieuwe groei van huidcellen. Maakt de huid extreem schoon en verfrist..... op natuurlijke wijze! Geen extra reinigers of zeep nodig, tenzij u dat wilt. Als u ervoor kiest extra reiniging of zeep te gebruiken, heeft u maar een fractie nodig van de gebruikelijke hoeveelheid, aangezien de spons meer bubbels genereert en de reiniger verder verspreidt dan gewoonlijk.
Vaak samen gekocht

Dit artikel
The Konjac Sponge Company Facial Puff Sponge with French Green Clay
€10,45
Andere klanten kochten
Alle beoordelingen
Er zijn momenteel geen beoordelingen.