K van Dolce&Gabbana Eau de Toilette 50ml
RRP: €81,45 Huidige prijs: €60,95
Bespaar € 20.50 ( 25% Korting )
Beschikbaar | klaar om verzonden te worden
Topnoten: bloedsinaasappel enSiciliaanse citroen.
Hartnoten: scharlei, geranium en lavendel.
Basisnoten: cederhout, vetiver, patchoeli.
Bezit uw kroon met K by Dolce & Gabbana Eau de Toilette. Ontworpen om de geur van de moderne man te belichamen en de kracht, de passie die hij uitstraalt als hij voor zijn gezin zorgt en zijn eigen weg gaat. Deze geur is doordrenkt met energieke bloedsinaasappel, de geruststellende, betrouwbare geur van scharlei in combinatie met zoete patchoeli, en is voor de man die niet bang is om zich van zijn kwetsbare kant te laten zien. Deze majestueuze fles is koninklijk afgewerkt met een met juwelen versierde kroon, handgemaakt met 24-karaats gouddeeltjes, en is een voortdurende herinnering aan de koning die u werkelijk bent.
Alcohol, Parfum (Fragrance), Dipropylene Glycol, Aqua (Water), Linalool, Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Eugenol, Citral, Geraniol, Cinnamal, Ci 17200 (Red 33), Ci 42090 (Blue 1), Bht, Ci 19140 (Yellow 5), Ci 60730 (Ext. Violet 2).
For the latest information, it is recommended to review the ingredient list printed on the packaging of the product prior to usage or consumption.
Vaak samen gekocht

Dit artikel
K van Dolce&Gabbana Eau de Toilette 50ml
RRP: €81,45 Huidige prijs: €60,95
Bespaar €20.50 ( 25% Korting )
Andere klanten kochten
Alle beoordelingen
Er zijn momenteel geen beoordelingen.